TaxMachine PITy 2022/2023

Profesjonalny program do rozliczania rocznych deklaracji PIT za 2022 rok.
Rozliczysz i wyślesz do systemu e-Deklaracje wszystkie rodzaje PIT (PIT-37, PIT-36, PIT-28, PIT-36L, PIT-38, PIT-39), a także PITy pracownicze/płacowe (PIT-11, PIT-4R, PIT-8AR, PIT-8C i inne). Odliczysz wszystkie ulgi podatkowe, w tym ulgę ulgę na dzieci, ulgę na internet, ulgę rehabilitacyjną.
Zawsze bezpłatnie i bez ograniczeń, także w zastosowaniach komercyjnych, w biurach rachunkowych, kancelariach podatkowych. Możliwość pracy wielostanowiskowej i zdalnej.

Więcej na temat programu Pobieram program PITy 2022/2023

e-deklaracje 2022 - wysyłanie PITów przez Internet

Rozliczanie PITow rocznych to nasz coroczny obowiązek, który musimy spełnić do końca kwietnia każdego roku, z wyjątkiem podatników opodatkowanych ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, którzy muszą złożyć PIT-28 do końca stycznia.

Po sporządzeniu zeznania należy je dostarczyć do Urzędu Skarbowego. Niektórzy składają je osobiście, nie zawsze jest to jednak dobry pomysł, bowiem często możemy natknąć się na duże kolejki w urzędzie i stracić przez to naprawdę dużo czasu, dodatkowo dojazd do Urzędu Skarbowego też nie jest darmowy, tak więc oprócz czasu tracimy też pieniądze.

Inni wysyłają deklaracje pocztą, co jest już lepszym rozwiązaniem, ale też jest dosyć czasochłonne, bowiem musimy udać się na pocztę i też możemy stracić czas w kolejce, i dodatkowo kosztuje pieniądze.

projekt e deklaracje2 500Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest wysyłka deklaracji PIT przez internet, poprzez system e-deklaracje. Dostępny na naszej stronie internetowej darmowy program PITy 2022 dostarczy Twoje zeznania PIT natychmiast, nie trwa to dłużej niż 10 sekund. Wysyłka zeznania jest całkowicie darmowa i nie musisz wychodzić z domu aby spełnić obowiązek wobez fiskusa.

Poza tym, program PITy 2022 rozliczy Twój PIT naprawdę szybko, Kreator PIT, który jest zawarty w tym programie, praktycznie samodzielnie oblicza podatek, odejmuje ulgi podatkowe. Program doradza też, jaki sposób opodatkowania należy wybrać dla danej kombinacji dochodów, aby uzyskać maksymalny zwrot podatkowy.

Najprawdopodobniej nie ma lepszego sposobu na rozliczenie zeznania rocznego PIT w roku 2023 niż nasz całkowicie bezpłatny program PITy 2022, przekonaj się jeszcze dzisiaj!

Program PITy TaxMachine 2022/2023 ma wbudowaną obsługę wysyłki e-deklaracjiSłowa kluczowe

e-podatki, edeklaracje 2022, pit przez internet, pity przez net, e-pity online 2023, pit online, e-deklaracje ministerstwo finansów, e-deklaracje, e-pity

Przekaż 1 % podatku dla MKS Pogoń Prudnik. Bezpłatny program PITy TaxMachine 2022/2023 przygotuje Twoje zeznania PIT za 2022 rok błyskawicznie. Gotową deklarację natychmiast dostarczysz do Urzędu Skarbowego przez internet z użyciem systemu e-Deklaracje.

Nie ma lepszego sposobu na deklaracje PIT za 2022 rok, przekonaj się!